KONST / Litografier / Färglitografi 8963235
nr 896 3235
Färglitografi
2 st, Christel Bonett, onumrerade, bladets mått: 71x50 (1 saknar glas)
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:32:08
150 kr
150 kr